
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Безщітковий двигун | Так |
|---|---|
| Комплектація | Каркас без АКБ та зарядного пристрою |
| Ширина обробки | 400мм |
| Глибина обробки | 200мм |
Опис
GCC 400 - Найпотужніша модель акумуляторного культиватора на даний момент.
• потужний 40В двигун
• 400мм ширина обробки (6 фрез)
• 276мм (4 фрези)
• 200мм глибина обробки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grosser |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Максимальна ширина обробки | 40 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
- Ціна: 6 750 ₴

