



Кутова шліфмашина Revolt AG 230-2900 призначена для шліфування та різки виробів з металу, абразивної зачистки металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів. Використовується при виконанні будівельно-ремонтних і демонтажних робіт в побуті і на будівельних майданчиках.
Revolt AG 230-2900 обладнана потужним двигуном і константною електронікою, посиленою системою захисту від пилу, вузькопрофільним корпусом редуктора. Модель має систему «плавний пуск» для запобігання ривка при включенні і зменшення навантаження. Термостійкий і ударостійкий корпус додає надійність і комфорт при роботі. Передня рукоятка має можливість встановлюватися в одне з двох отворів в корпусі редуктора зі сплаву з високою теплопровідністю.
Кутова шліфмашина Revolt AG 230-2900 відноситься до напівпрофесійної серії електроінструментів і має підвищену надійність і зносостійкість за рахунок високої якості вузлів і деталей, а також шестерні високої твердості.
- Потужність: 2900 Вт
- Діаметр диска: 230 мм
- Кількість обертів: 6500 об/хв
- Плавний пуск
Купуйте Grasser GAG 125 в інтернет-магазині СЕМЕРОЧКАTM — ми пропонуємо широкий вибір якісного інструменту, офіційну гарантію від виробника, швидку доставку по всій Україні та доступні ціни!
✨ СЕМІРОЧКАTM — ваш надійний постачальник інструментів від 2012 року!

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 4 085 ₴

