


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип живлення | Акумуляторний |
|---|---|
| Потужність | 20 В |
| Патрон | Металевий одномуфтовий |
| Крутний момент | 50 Нм |
| Двигун | Безщітковий |
| Кількість обертів | 0-450 / 0-1700 об/хв |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Ударна функція | Ні |
| Функція реверсу | Так |
| M1 series | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
- Ціна: 1 218 ₴

