




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Потужність 2000Вт.Діаметр пильного диску 185мм.Глибина пропилу 60мм.Кількість обертів без навантаження 5000 об/хв.Напруга 230В.Частота 50Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 100 ₴


