



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напруга акумуляторів 20В.Ємність акумуляторів 4Аг.Сила удару 2,8Дж.Кількість обертів 0-850 об/хв.Кількість ударів 0-5900 уд/хв.Діаметр сверління 13/26/30 мм.Brushless. M1 Series |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 2 650 ₴

