




Характеристики
| Крутний момент | 52 Hm |
|---|---|
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Діаметр патрона | 1.3-13 мм |
| Кількість обертів | 0-450/0-1700 об/хв |
| Ударна функція | Так |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Без АКБ та зарядного пристрою |
Опис
Акумуляторний ударний шуруповерт Grosser GCD 520T поєднує в собі потужність, ефективність і зручність. Завдяки крутному моменту 52 Нм і можливості регулювання обертів від 0 до 1700 об/хв, він забезпечує високу продуктивність під час роботи з різними матеріалами. Ударний механізм дозволяє використовувати його для складних завдань, таких як закручування довгих або великих шурупів, а також для свердління у твердих матеріалах, таких як бетон.
Патрон діаметром 1.3-13 мм забезпечує швидку зміну насадок, а зручна робота з інструментом без дротів робить його ідеальним для виконання будь-яких завдань у приміщеннях чи на відкритих майданчиках.
Характеристики:
Напруга акумулятора: 20 В
Крутний момент: 52 Нм
Кількість обертів: 0-450/0-1700 об/хв
Діаметр патрона: 1.3-13 мм
Ударний шуруповерт
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом. Крім того, для вашої зручності, ми пропонуємо безкоштовний обмін товарів, що дозволяє вам бути впевненими у своєму виборі.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.3 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 52 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1700 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
- Цена: 1 275 ₴


