



Опис
Дриль ударний Revolt ID-1550/2 — цей надійний та практичний електроінструмент призначений для свердління деревини, металів, кераміки, полімерних матеріалів, а також для ударного свердління в цеглі, бетоні та камені.
Інструмент має два режими роботи: свердління й загвинчування, а також пробивання отворів. Реверс дає змогу використовувати дриль як шурупокрут (для швидкого викручування шурупів). Для міцної фіксації насадок використовується металевий патрон.
- Регулятор числа обертів
- Перемикач "удар / свердління"
- Корпус редуктора з магнієвого сплаву
- М'яка накладка на ручці
- Фіксатор кнопки пуску
- Обмежувачем глибини свердління
Для зручності використання в комплект входить затискна металева ручка. З її допомогою дриль надійно тримається в руках, вона може бути встановлена під праву або ліву руку та повертатись в будь-яке положення. Глибина свердління встановлюється за допомогою обмежувача. Обмежувальна лінійка дає змогу заглиблюватися з точністю до міліметра.
Дріт живлення має гумове вушко, в якому фіксується ключ для затискання патрона.
- Потужність: 1550 Вт
- Кількість обертів: 0-1000 / 0-3000 об/хв
- Діаметр патрона: 16 мм
- Функція реверсу
- Зубчасто-вінцевий патрон
Офіційна гарантія
Лише оригінальний товар, офіційна гарантіяДоставка та оплата
Відправка по Україні з можливістю оплати при отриманні.Обмін та повернення
Повернення або обмін товару протягом 14 днівГарантійні умови:
- 2 роки на весь інструмент;
- 1 рік на зарядні пристрої;
- 3 місяці на акумуляторні батареї.
Купуйте Revolt в інтернет-магазині СЕМЕРОЧКА™ – ми пропонуємо широкий вибір якісного інструменту, офіційну гарантію від виробника, швидку доставку по всій Україні та доступні ціни!
✨ СЕМЕРОЧКА™ – ваш надійний постачальник інструментів з 2012 року!

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Revolt |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Ключевой |
| Минимальный диаметр патрона | 3 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 16 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
- Цена: 2 250 ₴

