




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип живлення | Акумуляторний |
|---|---|
| Потужність | Напруга акумулятора: 20В |
| Патрон | 1/2” квадрат |
| Крутний момент | 1000 Н/м |
| Двигун | Безщітковий |
| Кількість обертів | 0-1500/0-2000/0-2600об/хв |
| Ударна функція | Так |
| Режими зусиллю | 0-1600/0-1900/0-2400 уд/хв |
| М1 Series | Так |
| Функція реверсу | Так |
| Комплектація | АКБ 4А/г, зарядний пристрій,кейс |
Купуйте Revolt SET 451 в інтернет-магазині СЕМЕРОЧКАTM – ми пропонуємо широкий вибір якісного інструменту, офіційну гарантію від виробника, швидку доставку по всій Україні та доступні ціни!
✨ СЕМЕРОЧКА™ – ваш надійний постачальник інструментів з 2012 року!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 1000 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 6 163 ₴


