




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип живлення | Акумуляторний |
|---|---|
| Потужність | Напруга акумулятора: 20В |
| Патрон | 3/4” квадрат |
| Крутний момент | 2100 Н/м |
| Двигун | Безщітковий |
| Кількість обертів | 0-1100/0-1400/0-1650 об/хв |
| Ударна функція | Так |
| Режими зусилля | 0-1350/0-2100/0-2500 уд/хв |
| М1 Series | Так |
| Функція реверсу | Так |
| Комплектація | АКБ 6 А/г Еxtra Рower- 2шт, зарядний пристрій,кейс |
Опис
Акумуляторний ударний гайковерт Revolt TW 20/2100 серії М1. Призначений для закручування та викручування шурупів, болтів і гайок.
- Напруга акумулятора: 20В.
- Крутний момент: 2100Нм.
- Кількість обертів холостого ходу: 0-1100/0-1400/0-1650 об/хв.
- Кількість ударів: 0-1350/0-2100/0-2500 уд/хв.
- Тип патрону: 3/4''квадрат.
- Brushless(безщітковий двигун).
- M1 Series.
Комлпектація: АКБ 6 А/г Еxtra Рower - 2 шт, зарядний пристрій,кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 2100 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Время зарядки аккумулятора | 1.3 час |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 11 628 ₴


