



Кутова шліфмашина Revolt AG 230-2900 призначена для шліфування та різки виробів з металу, абразивної зачистки металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів. Використовується при виконанні будівельно-ремонтних і демонтажних робіт в побуті і на будівельних майданчиках.
Revolt AG 230-2900 обладнана потужним двигуном і константною електронікою, посиленою системою захисту від пилу, вузькопрофільним корпусом редуктора. Модель має систему «плавний пуск» для запобігання ривка при включенні і зменшення навантаження. Термостійкий і ударостійкий корпус додає надійність і комфорт при роботі. Передня рукоятка має можливість встановлюватися в одне з двох отворів в корпусі редуктора зі сплаву з високою теплопровідністю.
Кутова шліфмашина Revolt AG 230-2900 відноситься до напівпрофесійної серії електроінструментів і має підвищену надійність і зносостійкість за рахунок високої якості вузлів і деталей, а також шестерні високої твердості.
- Потужність: 2900 Вт
- Діаметр диска: 230 мм
- Кількість обертів: 6500 об/хв
- Плавний пуск
Покупайте Grasser GAG 125 в интернет-магазине СЕМЕРОЧКА™ – мы предлагаем широкий выбор качественного инструмента, официальную гарантию от производителя, быструю доставку по всей Украине и доступные цены!
✨ СЕМЕРОЧКА™ – ваш надежный поставщик инструментов с 2012 года!

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2900 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 085 ₴

