




Опис
Параметри:
- Потужність: 2200 Вт
- Діаметр пильного диску: 185 мм
- Глубина пропилу: 65 мм
- Кількість обертів без навантаження: 5500 об/хв
Ручна дискова пила Revolt CS2200 для розпилювання дерева (ручна циркулярка) — це легкий і міцний інструмент. Підходить для роботи в домашньому господарстві та в майстерні.
Дискова пила потужністю 2200 Вт і частотою обертань 5500 об/хв, легко справляється з твердими породами дерев. Має зручний та компактний розмір. Легкий алюмінієвий корпус не дасть вам втомлюватися під час тривалих робіт.
Пила Revolt CS2200 обладнана надійними внутрішніми деталями і вузлами. Автоматичний міцний кожух забезпечує захист від випадкового зіткнення сторонніх предметів із різальним диском. Ручка пили вироблена з гумовими вставками, що не дає змогу ковзати навіть вологій руці.
Опорна плита вироблена зі сталі з регулюванням глибини пропилу для особливо точних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 185 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 65 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Защитный кожух | Да |
| Параллельный упор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 2 835 ₴


