



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип живлення | Мережевий |
|---|---|
| Потужність | 1500 Вт |
| Сила удару | 5 Дж |
| Кількість обертів | 0-880 об/хв |
| Кількість ударів | 0-4350 уд/хв |
| Діаметр свердління | 13/30/38 мм |
| Регулювання обертів | Так |
| Функція реверсу | Так |
| Додаткові функції | Електронне регулювання швидкості обертання Система DFR для швидкої зміни патронів |
| Комплектація | додаткова рукоятка, набір свердел, зубило, обмежувач глибини, кейс для зберігання |
| Основные | |
|---|---|
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 3 100 ₴

