
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
| Характеристики ТА-01-440 | |
| Модель | ТА-01-440 |
| Напруга мережі (В) | 220 |
| Частота мережі (Гц) | 50 |
| Потужність (Вт) | 2200 |
| Кількість обертів холостого ходу (об/хв) | 8300 |
| Діаметр кола (мм) | 180 |
| Посадковий діаметр кола (мм) | 22,2 |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Плавне регулювання обертів | Немає |
| Плавний пуск | Має |
| Довжина мережевого кабелю (см) | 200 |
| Вага (кг) | 3,3 |
| Гарантія (міс) | 36 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC ТА-01-440 | |
| Додаткова рукоятка | Має |
| Захисний кожух | Має |
| Затискний ключ | Має |
| Інструкція | Має |
| Гарантійний талон | Має |
| Основные | |
|---|---|
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8200 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 2 450 ₴

