



Опис
Бензопила Revolt GS-4400 — це надійний інструмент, який стане відмінним помічником для заготівлі дров. Модель GS-4400 має потужність двигуна 4,4 кВт, невелику вагу 7,5 кг і збалансовану конструкцію. Бензопила стане хорошим помічником при розпилюванні та обробці деревини.
Revolt GS-4400 досить економний у витраті палива, так що повністю заповненого бака, об'ємом 0,55 л, вистачить не на одну годину роботи. Крім цього, швидкість обертання ланцюга, що досягає 11000 об/хв, здатна забезпечити високу продуктивність, а система її автоматичного змащення запобігає поломкам і збільшує її зносостійкість.
Не менш ефективна і система безпеки цієї моделі, у Revolt GS-4400 передбачені як блокування кнопки включення, так і гальмо ланцюга, що спрацьовує миттєво за необхідністю, а ергономічний дизайн і добре збалансована конструкція забезпечать максимальний комфорт користувачеві при роботі з таким інструментом.
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Потужність: 4400 Вт
- Оберти двигуна: 11000 об/хв
- Об’єм топливного баку: 0,55 л
- Об’єм масляного баку: 0,26 л
- Легкий старт
- Довжина шини: 15″/380 мм
- Ланцюг: Revolt 32 зуб RS
- Вага: 7,5 кг
Доставка товару здійснюється Новою Поштою.
- У відділення
- У поштомат
- Кур'єром
-
Всі замовлення, що були оформлені до 14:00, надсилаються того ж дня. Замовлення, які надійшли у пятницю, будуть відправлені в субботу.
Вартість доставки розраховується індивідуально за тарифами перевізника в залежності від обраного способу доставки, ваги та габаритів посилки та сплачується покупцем.
При отриманні посилки обов’язково перевірте товар та комплектацію у відділенні Нової Пошти у присутності її співробітника!
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 40 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Объем масляного бака | 0.26 мл |
| Вес | 7.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 4.4 л. с. |
| Емкость топливного бака | 0.55 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 320 ₴

