




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Акумуляторний шуруповерт Revolt CD-12/28 – це універсальний інструмент для професійного використання. Призначений для швидкого закручування або свердління. Цей інструмент ідеально підійде для роботи в будинку, в гаражі та цеху. Використовується для свердління таких матеріалів як дерево, бетон та камінь, а також для затягування або ослаблення гвинтів. Підходить для збирання меблів, заміни освітлювальних приладів та свердління в гіпсокартоні.
- Крутячий момент: 28 Нм
- Місткість акумулятора: 2 А/г
- Напруга акумулятора: 12 В
- Діаметр патрона: 0.8-10 мм
- Кількість оборотів: 0-400/0-1400 об/хв
- Металевий патрон
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Revolt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
- Цена: 1 150 ₴


